SESJA ZDJĘCIOWA – WIZERUNKOWA

Dla kogo sesja biznesowa i wizerunkowa ?

W niektórych kręgach dbanie o swój wizerunek stanowi jeden z głównych obowiązków. Osoby publiczne, gwiazdy show biznesu czy liderzy dużych firm są stale na świeczniku. Opinie pojawiające się w massmediach oraz krytyczna ocena ze strony społeczeństwa, poniekąd zmuszają znane osoby a także każdego z nas, do szczególnej troski o image.

W obecnych czasach nieposzlakowana opinia już nie wystarczy. Równie istotny jest teraz wygląd zewnętrzny.

Sesje zdjęciowe są dobrym rozwiązaniem dla osób pragnących pokazać się z jak najlepszej strony. Nie od dziś wiadomo, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, które nieodzownie związane jest z ludzką aparycją.

Dzięki profesjonalnym zdjęciom wizerunkowym , można pokazać światu nie tylko twarz i sylwetkę. Dobrze zrobiona fotografia potrafi ukazać osobowość i charakter pozującego, a przez to wywrzeć szczególne wrażenie na odbiorcy i wzbudzić jego sympatię.

Dlaczego warto wykonać sesje zdjęciowe?

XXI wiek nazywany jest erą internetu i serwisów społecznościowych. Coraz więcej osób zakłada profile między innymi na facebooku, twitterze i instagramie. Wrzucanie do sieci prywatnych zdjęć jest obecnie powszechne i modne. Tego rodzaju działania są dowodem na to, że bez względu na wiek, płeć i rodzaj wykonywanej pracy pragniemy cieszyć się popularnością wśród znajomych i dokładamy starań, by wykreować swój wizerunek.

Każdego dnia świat zalewa fala amatorskich fotografii, wykonanych przy pomocy słabej jakości aparatów fotograficznych i telefonów komórkowych. Duży odsetek zdjęć cechuje przypadkowość, powtarzalność i brak oryginalności. Pragnąc cieszyć się pięknymi i niepowtarzalnymi fotografiami, ukazującymi nie tylko obraz, ale i emocje oraz wyjątkowość chwili, warto zdecydować się na profesjonalną sesję zdjęciową.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby społeczeństwa, powstał nowy rodzaj sesji zdjęciowej – sesja biznesowa . Jak sama nazwa wskazuje, fotografie tego typu służą kreacji lub poprawie wizerunku danej osoby. To jednak nie jedyne zalety, jakie niesie ze sobą moja oferta. Kto zatem i dlaczego powinien zdecydować się na zdjęcia wizerunkowe?

Wschodzące gwiazdy show biznesu:

– zerwanie z anonimowością,

– przykucie wzroku publiczności,

– wzbudzenie ogólnego zainteresowania,

– zwrócenie na siebie uwagi potencjalnych pracodawców,

– zaciekawienie swoją osobą mediów,

– zyskanie popularności.

Dyrektorzy ogólnokrajowych i międzynarodowych korporacji:

– podniesienie prestiżu firmy,

– zainteresowanie firmą potencjalnych klientów,

– pozyskanie nowych wspólników i współpracowników,

– wzrost szacunku wśród podwładnych,

– zdobycie uznania konkurencji.

Osoby publiczne:

– ocieplenie wizerunku,

– zainteresowanie publiczności swoją osobą oraz działalnością zawodową,

– wzrost popularności (istnieje możliwość publikacji autoryzowanych zdjęć w agencji fotograficznej, która dostarcza je do mediów),

– przykucie uwagi potencjalnych pracodawców.

Czołowi politycy:

– ocieplenie wizerunku,

– zwrócenie uwagi na swoją działalność polityczną,

– zainteresowanie swoją osobą potencjalnych wyborców.

Oferuję wykonanie sesji zdjęciowych na potrzeby stron www, wszelkiego rodzaju portali internetowych, a także serwisów branżowych.

Jak wygląda taka sesja fotograficzna i jak należy się do niej przygotować?

Realizację sesji fotograficznej poprzedza szereg przygotowań, dotyczących zarówno przyszłego modela jak i fotografa. Dzięki nim obie strony mogą się lepiej poznać, co przekłada się na późniejszą współpracę.

Elementy poprzedzające sesję wizerunkową:

– rezerwacja terminu – każda sesja zdjęciowa musi być wcześniej zarezerwowana. Można tego dokonać zarówno telefonicznie jak i mailowo. Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

– wywiad – sesję fotograficzną poprzedza szczegółowy wywiad z klientem. Dzięki niemu mogę poznać przyszłego modela oraz dowiedzieć się, jakie są jego oczekiwania. Rozmowa przed sesją stanowi niezwykle ważny element mojej pracy, bowiem zrozumienie potrzeb klienta oraz jego późniejsze zadowolenie ze zdjęć są dla mnie priorytetem.

– wybór miejsca sesji – decyzję o miejscu realizacji sesji fotograficznej pozostawiam klientowi. Zdarza się, że osoby zgłaszające się do mnie, mają własną wizję sesji wizerunkowej i oczekują konkretnych efektów. Moim zadaniem jest sprostanie wymogom klienta, dlatego zawsze biorę pod uwagę jego sugestie. W przypadku, gdy zleceniodawca nie ma własnych pomysłów, to ja proponuję miejsce realizacji sesji, dopasowując je indywidualnie do klienta.

Najczęściej jest to Studio Zygzak w Warszawie, firma klienta bądź plener.

– dobór garderoby – decyzja dotycząca stroju na sesję należy do klienta. Zaznaczę jednak, że wybór garderoby do zdjęć jest bardzo ważny, wpływa bowiem na efekt końcowy. Więcej informacji dotyczących ubioru znajdą Państwo w poradniku Jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

– make-up – jedynym elementem wyglądu modela, w który ingerujemy jest makijaż. Wykonywany jest on zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Sesja fotograficzna trwa około 2h. W dalszej kolejności dokonuję obróbki zdjęć wedle oczekiwań klienta. Gotowe zdjęcia można odebrać już po 7 dniach.

Koszt sesji wizerunkowej:

Oferta dla osób indywidualnych: wycena indywidualna.

Oferta dla firm: wycena indywidualna.

 

Co to jest sesja biznesowa i do kogo adresowana jest moja oferta?

Świat biznesu rządzi się swoimi prawami. Liczą się tutaj nie tylko umiejętności. Aby odnieść sukces w branży biznesowej, należy się jeszcze wybić ponad przeciętność. Idea sesji biznesowej powstała z myślą szczególnie o młodych przedsiębiorcach,  zakładających swoją pierwszą firmę. Jako, że coraz więcej osób decyduje się na działalność gospodarczą, konkurencja na rynku jest ogromna. Chcąc odnieść sukces w danej branży, trzeba się wyróżnić na tle pozostałych.

Dzięki sesji biznesowej, można w atrakcyjny i oryginalny sposób pokazać swoją działalność i pozyskać pierwszych klientów. Sesja biznesowa działa tutaj jak reklama. Otwiera drzwi do świata interesu, zwiększa szansę na powodzenie.

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej?

Fotografie z sesji biznesowej służą nie tylko pokazaniu Państwa działalności. Równie ważnym elementem sesji jest ukazanie w jak najlepszym świetle wizerunku właściciela firmy. Aby to osiągnąć, trzeba zadbać o każdy szczegół – dobrać odpowiednią garderobę, zadbać o fryzurę i makijaż.

Po więcej informacji zapraszam do poradnika Jak przygotować się do sesji biznesowej?

Szybko, wygodnie, profesjonalnie – kilka słów o systemie  Zalamo

Platforma Zalamo służy ułatwieniu współpracy fotografa z klientem.

Dzięki temu systemowi, klient może uzyskać dostęp do zdjęć z sesji, jeszcze przed ich obróbką. Może nanieść własne uwagi, co daje mu poczucie całkowitej kontroli nad ostatecznym efektem. Zalamo umożliwia klientowi wybór najlepszych fotografii oraz zdecydowanie ile zdjęć chce otrzymać. System zapewnia ochronę materiałów z sesji zdjęciowej. Państwa fotografie są całkowicie bezpieczne. Platforma umożliwia także płatność on-line oraz zamówienie dodatkowych produktów.

Koszt sesji biznesowej: wycena indywidualna.

Przykładowa sesja biznesowa w studio:

Przykładowa sesja biznesowa Marka w studio:

Ekskluzywne zdjecia czarno-białe sesji wizerunkowej

Fotografia czarno-biała jest klasyczna i ponadczasowa. Sesje wizerunkowa lub biznesowa dla pojedynczych osób, zarządów, firm i zespołów. Szlachetność takich zdjęć podkreśla charakter, godność osoby i powoduje, że wyróżnia się ona od innych poprzez zdjecia. Przykładowe realizacje:

Masz pytania? Chcesz zarezerwować sesję dla siebie lub zamówić sesje zdjęciowe dla swojej firmy?

Napisz: kontakt@fotozawodowiec lub zadzwoń + 48 507 089 418

W wiadomości proszę o podanie informacji:

  • liczy uczestników sesji,
  • ile jest Pań/Panów,
  • czy zdjęcia realizowane będą w studio, plenerze czy w siedzibie firmy,
  • przewidywanej ilości zdjęć dla jednej osoby,
  • termin jaki Państwa interesuje.

Przyśpieszy to otrzymanie informacji o koszcie sesji dla Państwa.

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Numer kontaktowy:

Temat:

Treść wiadomości:

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą zdjęcia event.

error: Zdjęcia monitorowane cyfrowo, zakaz kopiowania bez zgody autora.