NEWSLETTER

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o tym, co robię, jakie projekty realizuję czy zobaczyć niepublikowane materiały – zapisz się na newsletter. Zebranych adresów e-mail nikomu nie udostępniam, wykorzystuje je wyłącznie do przesyłania informacji o mojej działalności. W każdej chwili możesz zrezygnować z listy subskrypcyjnej.

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach: marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych produktów i usług. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: kontakt@fotozawodowiec.com.pl

NEWSLETTERadmin

  O mnie:

Konrad Koczywąs – fotoreporter. Fotografuję ponad 10 lat. Mój dorobek to ponad 21 tysięcy zdjęć opisanych i wprowadzonych do obrotu w agencji fotograficznej. Realizuje zdjęcia dla mediów ogólnokrajowych, firm oraz klientów indywidualnych. Dotychczasowe doświadczenie daje gwarancję stworzenia fotografii do celów komercyjnych czy prywatnych. Zapraszam do kontaktu.

error: Zdjęcia monitorowane cyfrowo, zakaz kopiowania bez zgody autora.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl