info

W jaki sposób można się umówić na sesję zdjęciową?

Każda sesja zdjęciowa wymaga wcześniejszej rezerwacji. Pozwala to na przygotowanie się do niej nie tylko klientowi, ale także mi, jako autorowi zdjęć.

Jak zarezerwować termin sesji?

Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub mailowo, po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności terminu.

Dane do kontaktu: e-mail: kontakt@fotozawodowiec.com.pl       kom.: +48 507 089 418

Czy pobierany jest zadatek?

Tak, wynosi on 30% wartości zlecenia. Zadatek jest bezzwrotny, w wypadku wycofania się zleceniodawcy. Pozostała kwota wpłacana jest w dniu realizacji sesji.

Czy możliwe jest spotkanie z fotografem?

Oczywiście. Jeśli chcą Państwo porozmawiać o sesji zdjęciowej, serdecznie zapraszam. Przy gorącej kawie lub herbacie omówimy szczegóły sesji. Odpowiem na każde Państwa pytanie. Pokaże przykładowe sesje, odbitki, wydruk wielkoformatowe.

Jakiego sprzętu używam?

Pracuję na zawodowym sprzęcie firmy Nikon. Ten profesjonalny sprzęt daje mi gwarancję, że zdjęcia, które wykonuję są wysokiej jakości.

Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania zdjęć aparatem o matrycy 36 MP, która zapewnia niewiarygodną szczegółowość i jakość obrazu. Przekłada się to szczególnie na jakość odbitek czy wydruków wielkoformatowych.

Czy zdarzyło się, że sesja została odwołana przez fotografa?

Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Jestem zawsze do dyspozycji klienta.

W razie zdarzeń nieprzewidzianych/losowych, za Państwa zgodą realizację zlecenia przekażę zaprzyjaźnionym zawodowym fotoreporterom/fotografom. Jak dotąd nigdy jednak nie korzystałem z takiej konieczności.

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?

Gotowe zdjęcia otrzymają Państwo w ciągu 7 dni roboczych od chwili wyboru zdjęć z sesji.

Gdzie szukać informacji dotyczącej liczby zdjęć otrzymywanych z sesji?

Proponowana liczba zdjęć zawarta jest w ofertach dla poszczególnych rodzajów sesji. Zależy ona od wymagań klienta, specyfiki czy celu zdjęć. Szczegóły sesji są ustalane indywidualnie.

Czy można otrzymać więcej zdjęć z sesji niż to przewiduje oferta?

Tak. Korzystam z wygodnego systemu obsługi sesji Zalamo, gdzie klient samodzielnie wybiera najlepsze ujęcia oraz decyduje o ostatecznej liczbie fotografii, którą chce otrzymać z sesji. Ma możliwość zamówić dodatki jak pudełka, opakowania, odbitki czy wydruki do swojego domu lub na prezent.

Sposób obsługi platformy pokazany jest na filmie:

Jeśli się pojawią inne pytania zapraszam do pozostawienia wiadomości, chętnie odpowiem.

Do zobaczenia! 

 

infoadmin

Informacje zamieszczone na tej stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zdjęcia i inne materiały publikowane na tej stronie
są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione. Copyrights © 2018 Autor: Konrad Koczywąs

error: Zdjęcia monitorowane cyfrowo, zakaz kopiowania bez zgody autora.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera i in­for­ma­cji han­dlo­wych o moich i usługach.

FreshMail.pl