More Posts

6 Comments

 • Kasia
  11 stycznia 2016 at 1:04 pm 

  Jestem pod wrażeniem dla obu stron: za i przed obiektywem! 🙂
  Zdjęcia profesjonalne, ciekawe ujęcia.
  Paweł – tak trzymaj! 🙂 fingers crossed!
  Pozdrawiam!

 • Beata
  11 stycznia 2016 at 10:35 am 

  Pawle sesja jest super 🙂 Z przyjemnością się ogląda. Gratulacje dla fotografa i dla modela:). Bardzo się cieszę, że miałam okazję Ciebie poznać. Jesteś ciepłą, pozytywną osobą i to widać na zdjęciach. Powodzenia w realizacji marzeń i wielu sukcesów. Nie zatrzymuj się . Otaczaj się pozytywnymi osobami i wzrastaj :). Jestem pewna, że jeszcze o Tobie usłyszymy.

 • Beti
  11 stycznia 2016 at 9:49 am 

  Najważniejsza jest pasja. Nie ważne co się robi, ważne by zarażać innych swoja energią. A Ty robisz to znakomicie:) Tak trzymaj i nigdy się nie zmieniaj:)

 • Janka
  11 stycznia 2016 at 9:06 am 

  Najlepsza sesja . Jestem mega zachwycona . Pawel bardzo dobrze prezentuje sie w obiektywie. Trzymam kciuki i zycze dalszych sukcesow !!

 • Monika
  10 stycznia 2016 at 9:20 pm 

  Świetna sesja Paweł:) Obiektyw Cię lubi z resztą nie tylko obiektyw:) tak trzymaj masz talent. Życzę dalszych sukcesów bo wiem, że takowe będą. Idź śmiało do przodu ku wyznaczonym celom i niech żadna przeszkoda Cię nie zatrzymuje.

 • Aneta
  10 stycznia 2016 at 8:41 pm 

  Paweł, widzę jak rosniesz i nie mogę się nadziwić. Pasja, profesjonalizm, dobroć płynąca z oczu, wysoka jakość.. to wszystko słowa którymi bez zastanowienia można Cię określić. Ciekawe co będzie za rok.. nie mogę się doczekać 🙂 Dziękuje, że jesteś!

Dodaj komentarz

error: Zdjęcia monitorowane cyfrowo, zakaz kopiowania bez zgody autora.