sesja portretowa warszawa

sesja portretowa

Wszystko zaczyna się od dobrego zdjęcia. Ty już swoje masz?

Dlaczego warto mieć komplet zdjeć w formie sesji portretowej?

Dlaczego nie zaprezentować się w formie ciekawych zdjęć portretowych. Powodów jest wiele: chcę osiągnąć sukces, podarować osobie bliskiej prezent czy po prostu chce mieć zdjęcia dla siebie, by mieć pamiątkę. Każdy ma zdjęcia selfie wykonane telefonem, warto się wyróżnić. Każdy dba o ubranie, wygląd – warto też zadbać o zdjęcia portretowe.

Dla kogo sesja portretowa?

Dla osób, które chcą się w ciekawy sposób zaprezentować. Każdy dba o dobre zdjęcie do swojego CV, o prywatne zdjęcia rodzinne czy oficjalne zdjęcia pracowników firmy.

sesja portretowa warszawa

Jak wygląda sesja portretowa?

Po otrzymaniu wiadomości z informacjami:

  •  jaki jest cel zdjęć,
  • pomysłu,
  • terminu oraz miejsca sesji realizowane są zdjęcia.

Co potem? Udostępnianie są zdjęcia do wyboru konkretnych kadrów, następnie zdjęcia podlegają postprodukcji. Finalny materiał trafia wyłącznie do osoby zamawiającej zdjęcia. Ja jako autor zdjęć nigdzie ich nie publikuje.

Zapraszam do innych wpisów na moim blogu:

podziel się:
sesja portretowaFotozawodowiec
0

  O mnie:

Konrad Koczywąs – fotoreporter. Fotografuję ponad 10 lat. Mój dorobek to ponad 25 tysięcy zdjęć opisanych i wprowadzonych do obrotu w agencji fotograficznej. Realizuje zdjęcia dla mediów ogólnokrajowych, firm oraz klientów indywidualnych. Dotychczasowe doświadczenie daje gwarancję stworzenia fotografii do celów komercyjnych czy prywatnych. Zapraszam do kontaktu.

error: Zdjęcia monitorowane cyfrowo, zakaz kopiowania bez zgody autora.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl