wydruk zdjęć warszawa

wydruk zdjęć

W obecnych czasach królują aparaty cyfrowe, a zdjęcia można przesłać na komputer w ciągu paru chwil, nadal najbardziej cenionymi fotografiami są te w postaci wydruków. Zdjęcia przechowywane w albumach mogą być piękną pamiątką wspólnie spędzonych chwil, do których można powrócić w dowolnym momencie.

Fotografie zdobiące ściany naszych domów, każdego dnia przypominają o uwiecznionych na nich zdarzeniach, osobach i emocjach im towarzyszących. Zdjęcia w postaci profesjonalnego wydruku mogą posłużyć również jako oryginalny, ekskluzywny prezent dla bliskiej osoby.

W mojej ofercie profesjonalnego wydruku moich zdjęć znajdą Państwo między innymi:

  • wydruk na płótnie – w formacie od 40×40 do 100×150.
  • wydruk pigmentowy – w formacie od 40×60 do 100×150.
  • odbitki fotograficzne PROLAB – w formacie od 10×15 do 30×40.
  • zdjęcie w ramie aluminiowej – w formacie od 30×30 do 100×150.
  • passe-par-tout – w formacie 20×30 (okno 14,2×21,3).

Dlaczego drukuję tylko swoje zdjęcia?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Jestem pewny jakości plików cyfrowych. Osobiście każde zdjęcie jest przeze mnie przygotowane i dostosowane do produktu. Czy to jest wydruk czy odbitka.

Czy możliwy jest zakup konkretnego zdjęcia do celów prywatnych, biura czy kolekcjonerskich?

Tak, w tej sprawie proszę o kontakt. Osoba dokonująca zakupu otrzymuje z licencją na prawa autorskie wyłącznie na swój prywatny użytek w postaci wydruku lub odbitki zdjęcia z certyfikatem autorskim. Udzielona licencja na prawa autorskie jest ściśle związana z tym wydrukiem lub odbitką i nie dotyczy ich kopii oraz zapisu elektronicznego.

Chcesz zamówić dla siebie, kogoś bliskiego czy może do biura wydruk zdjęcia z dostawą?

Zapraszam do serwisu Wydrukuj Fotografie, gdzie można zamówić zdjęcia w moim wykonaniu.

podziel się:
wydruk zdjęćFotozawodowiec
0

Informacje zamieszczone na tej stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zdjęcia i inne materiały publikowane na tej stronie
są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione. Copyrights © 2018 Autor: Konrad Koczywąs

error: Zdjęcia monitorowane cyfrowo, zakaz kopiowania bez zgody autora.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera i in­for­ma­cji han­dlo­wych o moich i usługach.

FreshMail.pl