ZDJĘCIA POLAROIDY WARSZAWA

TYPU CASTING DLA MODELKI, MODELA, HOSTESS/HOSTÓW, AKTORÓW, STATYSTÓW – SESJE TESTOWE

Pragniesz zaistnieć w świecie modelingu? Chcesz się dostać do agencji modeli? Marzysz o intratnym kontrakcie reklamowym?

zdjęcia polaroidy warszawa

Jeśli odpowiedź  brzmi „tak”, skorzystaj z mojej oferty sesji dla modelki/modela.

Swoją ofertę kieruję głównie do:

  • początkujących modeli/modelek,
  • początkujących aktorów teatralnych i filmowych,
  • aktorów reklamowych,
  • statystów,
  • hostów/hostess,

Jak zwiększyć swoje szanse?

Branża modelingowa jest bardzo wymagająca. Agencje, poszukujące nowych twarzy, mają wobec kandydatów wysokie oczekiwania. Warto zatem już na początku wyróżnić się na tle konkurencji. Najlepszym sposobem na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia, jest profesjonalne przygotowanie do castingu.

Zdjęcia polaroidy

Posiadanie aktualnym polaroidów jest obowiązkowe dla modelki/modela. Dzięki profesjonalnym zdjęciom twarzy i figury kandydata, agencja może bez problemu ocenić, czy dana osoba pasuje do projektu. Wielu fotografów aktualnie wymaga posiadanie polaroidów, by wybrać najlepszą osobę do swoich projektów lub do sesji dla zleceniodawców.

Jak przygotować się do zdjęć typu polaroid?

Do polaroidów obowiązuje brak makijażu oraz specjalnie stylizowanej fryzury. Warto pamiętać o tym, że fotografie tego typu nie podlegają obróbce, dlatego na sesję zdjęciową należy przyjść wypoczętym i wyspanym.

Moja oferta:

Sesja zdjęciowa odbywa się w studio. Wykonuję około 20 ujęć twarzy oraz sylwetki przodem i bokiem. Sesję kończą zdjęcia pozowane.

Czas trwania sesji to ok. 1h. Materiał z sesji przesyłam drogą elektroniczną. Klient otrzymuje zdjęcia już po kilku godzinach od sesji fotograficznej.

Koszt sesji zdjęciowej:

  • polaroidy + zdjęcia pozowane – 299 zł netto (+23% VAT = 367,77 zł brutto)
  • czas trwania zdjęć ok 1h
  • wystawiamy faktury vat za usługę

Portfolio

Portfolio jest wizytówką każdego modela.  Aby zwrócić uwagę agencji, warto zadbać o jego zawartość. Bogaty, profesjonalnie wykonany album, pozwoli modelowi wyróżnić się na tle konkurencji oraz zwielokrotni jego szanse na angaż.

 Moja oferta:

Sesja zdjęciowa odbywa się w studio lub w plenerze.

Koszt sesji zdjęciowej: wycena indywidualna

Masz pytania?

Napisz: kontakt@fotozawodowiec.com.pl

error: Zdjęcia monitorowane cyfrowo, zakaz kopiowania bez zgody autora.