ZDJĘCIA POLAROIDY

Polaroidy, zdjęcia testowe – podstawowe zdjęcia w portfolio każdej modelki i modela. Warto zawsze mieć aktualne zdjęcia.

Pragniesz zaistnieć w świecie modelingu? Chcesz się dostać do agencji modeli? Marzysz o intratnym kontrakcie reklamowym?

Jeśli odpowiedź  brzmi „tak”, skorzystaj z mojej oferty sesji dla modelki/modela. Potrzebne są polaroidy.

Swoją ofertę kieruję głównie do:

  • początkujących modeli/modelek,
  • początkujących aktorów teatralnych i filmowych,
  • aktorów reklamowych,
  • statystów,
  • hostów/hostess

Jak zwiększyć swoje szanse?

Branża modelingowa jest bardzo wymagająca. Agencje, poszukujące nowych twarzy, mają wobec kandydatów wysokie oczekiwania. Warto zatem już na początku wyróżnić się na tle konkurencji. Najlepszym sposobem na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia, jest profesjonalne przygotowanie do castingu.

Zdjęcia polaroidy

Posiadanie aktualnym polaroidów jest obowiązkowe dla modelki/modela. Dzięki profesjonalnym zdjęciom twarzy i figury kandydata, agencja może bez problemu ocenić, czy dana osoba pasuje do projektu. Wielu fotografów aktualnie wymaga posiadanie polaroidów, by wybrać najlepszą osobę do swoich projektów lub do sesji dla zleceniodawców.

Jak przygotować się do zdjęć typu polaroid?

Do polaroidów obowiązuje brak makijażu oraz specjalnie stylizowanej fryzury. Warto pamiętać o tym, że fotografie tego typu nie podlegają obróbce, dlatego na sesję zdjęciową należy przyjść wypoczętym i wyspanym.

Moja oferta:

Sesja zdjęciowa odbywa się w studio. Wykonuję około 20 ujęć twarzy oraz sylwetki przodem i bokiem. Sesję kończą zdjęcia pozowane.

Czas trwania sesji to ok. 1h. Materiał z sesji przesyłam drogą elektroniczną. Klient otrzymuje zdjęcia już po kilku godzinach od sesji fotograficznej.

Portfolio

Portfolio jest wizytówką każdego modela.  Aby zwrócić uwagę agencji, warto zadbać o jego zawartość. Bogaty, profesjonalnie wykonany album, pozwoli modelowi wyróżnić się na tle konkurencji oraz zwielokrotni jego szanse na angaż.

Zapraszam do wpisów na moim blogu na temat:

podziel się:

ZDJĘCIA POLAROIDYFotozawodowiec
0

  O mnie:

Konrad Koczywąs – fotoreporter. Fotografuję ponad 10 lat. Mój dorobek to ponad 25 tysięcy zdjęć opisanych i wprowadzonych do obrotu w agencji fotograficznej. Realizuje zdjęcia dla mediów ogólnokrajowych, firm oraz klientów indywidualnych. Dotychczasowe doświadczenie daje gwarancję stworzenia fotografii do celów komercyjnych czy prywatnych. Zapraszam do kontaktu.

error: Zdjęcia monitorowane cyfrowo, zakaz kopiowania bez zgody autora.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl