FAQ

Czy muszę mieć doświadczenie, by zrealizować dla siebie sesje?

Absolutnie nie! Moi klienci pochodzą z różnych środowisk, a większość z nich nigdy wcześniej nie robiła sesji zdjęciowej. Nie musisz więc nic wiedzieć o modelowaniu lub fotografii, aby wziąć w niej udział. Zatrudniasz profesjonalnego fotografa, który sprawi, że będziesz wyglądać oszałamiająco, więc zostawisz realizację zdjęć zostaw mi.

Ile kosztuje sesja?

Ze względu na zindywidualizowany charakter usług nie jestem w stanie podać szacunkowej wysokości wydatków na nasze usługi i produkty. Każdy klient jest inny i są różne potrzeby.

Czy mogę zarezerwować sesje w weekend?

Tak, możesz! Opłaty za sesje są takie same niezależnie od tego, czy sesja portretowa odbywa się w dni powszednie czy w weekendy, ale dodatkowa opłata jest dodawana za sesje portretowe odbywające się w święta. Należy pamiętać, że nasza  dostępność w weekendy jest bardzo ograniczona i może istnieć dłuższa lista oczekujących, jeśli chcesz zorganizować sesję zdjęciową w sobotę lub niedzielę.

Jak długo trwa sesja?

Sesja trwa w zależności od rodzaju zdjęć i potrzeb klienta. Zwykle sesje trwają dwie godziny.

Kiedy zobaczę zdjęcia z sesji?

Twoje zdjęcia będą dostępne do wyboru już w dniu sesji w systemie Zalamo. Gotowe zdjęcia od chwili wyboru są gotowe w ciagu 7 dni roboczych, w razie potrzeb może być krótszy termin.

Kto ma prawa do wykonanych zdjęć?

Otrzymasz licencję na wykorzystanie zdjęć do użytku osobistego (udostępnianie zdjęć znajomym i rodzinie w mediach społecznościowych itd.). Zachowuje prawa autorskie do wszystkich wykonanych zdjęć. Zakup praw majątkowych do wykonanych zdjęć jest dodatkową opcją w zależności potrzeb i celu zdjęć.

Czy jest możliwość otrzymać odbitki, wydruki zdjęć z sesji?

Tak, korzystam w profesjonalnego dostawcy odbitek i wydruków w różnych rozmiarach. Dodatkowe akcesoria np pudełka, pendrive są dostępne dla każdej sesji. Szczególnie polecam wydruki do domu w większym formacie np 50×70 lub większym. Taki wydruk jest wspaniałą pamiątka sesji czy prezentem dla osoby bliskiej.

FAQadmin

Informacje zamieszczone na tej stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zdjęcia i inne materiały publikowane na tej stronie
są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie i wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione. Copyrights © 2018 Autor: Konrad Koczywąs

error: Zdjęcia monitorowane cyfrowo, zakaz kopiowania bez zgody autora.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera i in­for­ma­cji han­dlo­wych o moich i usługach.

FreshMail.pl